کارواش توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 6 نتیجه

کارواش توسن

انواع کارواش توسن

از کارواش های توسن در مدل ها و انواع مختلف جهت سهولت کارها می توان استفاده کرد. از کاربرد های کارواش خانگی توسن می توان به شستشوی اتوموبیل ها و شستشوی نمای بیرونی ساختمان ها   لایه برداری و جرم گیری و شستشوی سطوح، کف، محوطه، حیاط ، تعمیرگاه ها، پارکینگ و کارگاه ها ماشاره کرد.

دستگاه کارواش خانگی با قدرت پاشش قوی آب، عملیات شست و شو را انجام می دهد که به مراتب راحت تر و کارآمدتر از شست و شو توسط دست و نیروی انسانی است .کارواش خانگی به دلیل فشار قوی که در آب ایجاد می کند باعث می شود تمامی آلودگی ها از سطح کار برداشته شود و محیط تمیزی داشته باشیم.

روزانه مقدار زیادی آب برای شستشوی خودرو و تمیز کردن شیشه و شیشه از دست می‌رود و ماشین‌شویی با استفاده ازکارواش خانگی  برای رفع آلودگی، در مصرف آب بسیار صرفه‌جویی می‌کند. نحوه کار کارواش به این صورت است که آب وارد پمپ شده و پس از افزایش فشار آب از موتور، از طریق شیلنگ از دستگاه خارج می شود. قدرت فشار آب توسط دکمه نصب شده در انتهای کارواش کنترل می شود. میزان فشار وارد شده به دستگاه باید متناسب با ابعاد و مقاومت دستگاه باشد، زیرا اکثر کارواش های خانگی با ابعاد کوچک ساخته می شوند تا قابلیت حمل و نقل داشته باشند، بنابراین فشار وارده به دستگاه باید بررسی شود تا فشار بالا باعث آسیب به دستگاه نشود.

کارواش های خانگی و نیمه صنعتی با موتور ذغالی و دینامی تولید می شوند که موتور ذغالی یا یونیورسال از یک میدان دوار توسط آرمیچر و بالشتک ساخته شده است و لرزش و صدای بیشتری نسبت به موتور دینامی دارد. موتورهای دینامی یا القایی کارواش با قدرت و عمر بیشتر نسبت به موتور ذغالی از راندمان بهتری برخوردارند که علت آن استفاده از پلاتین ضد لرزش در ساختار داخلی کارواش و در نتیجه کم شدن صدای آن است.

حداکثر فشار خروجی (حداکثر دبی آب)، نوع موتور، توان موتور، وزن کارواش، کارواش خانگی با آب سرد یا گرم، کارواش با پمپ مکش آب و ساکشن یا بدون ساکشن از موارد متعددی است که مورد توجه خریداران این ابزار شستشو و کارواش می باشد. کارواش های با پمپ مکش امکان کار با منبع آب بیرونی مثل حوض و سطل آب را دارند

قیمت و خرید کارواش خانگی توسن

کارواش توسن با قدرت و کیفیت بالا و امکانات متنوعی تولید شده است تا به شما در شستشو و نظافت خودرو، موتورسیکلت و دیگر وسایل موردنظر کمک کند. کارواش‌ها امروز استفاده‌های متعددی دارند و با توجه به ظرفیت و قدرت آن‌ها در منازل قابل استفاده هستند. کارواش‌های توسن یک انتخاب مطمئن و خوب برای انجام این کارها هستند.

انواع کارواش توسن را شما می توانید از خانه ابزار توسن با گارانتی شرکت توسن تهیه کنید.