متر لیزری توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 3 نتیجه

متر لیزری توسن

خرید متر لیزری توسن

متر لیزری توسن ، وسیله‌ای بسیار ضروری برای افرادی است که با اندازه‌گیری‌های پیچیده و بسیار دقیق سروکار دارند. از متر لیزری توسن می توان برای اندازه گیری دقیق مسافت، طول، سطح، زاویه و برخی محاسبات حجم و حتی مساحت اجسام استفاده می شود. این وسیله در زمینه های مختلفی مانند مهندسی، هوافضا، ساخت ساختمان، دکوراسیون داخلی و … کاربرد فراوانی دارد.

عملکرد کلی متر لیزری توسن به اینصورت است که با استفاده از زمان رفت و برگشت یک پالس لیزر به هدف، می‌توان فاصله مورد نظر را اندازه گیری کرد.

کاربرد متر لیزری در آن است که شما نیاز ندارید تا از شخص دیگری برای اندازه‌گیری فاصله دو نقطه کمک بگیرید یا مسافتی را طی کنید.

مهندسان و طراحان در ساخت مدل های سه بعدی اشیاء می‌توانند از متر لیزری بهره بگیرند. شکارچیان و گلف بازان هم از جمله کسانی هستند که به متر لیرزی به چشم یک ابزار همیشگی و کاربردی نگاه می‌کنند.

متر لیزری توسن را در مدل های مختلف چینی و تایوانی در اندازه های مختلف توسن وارد بازار کرده است.

قیمت متر لیزری توسن

قیمت متر لیزری توسن را عواملی چون دقت عمل، نوع منبع تغذیه، داشتن یا نداشتن باتری اضافی، میزان حافظه داخلی که به شما امکان ذخیره سازی اندازه‌گیری را می‌دهد، قابلیت نصب اپلیکیشن‌های مخصوص، قابلیت انتقال داده به گوشی‌های هوشمند، میزان مقاومت در شرایط نامناسب جوی و داشتن کیف مقاوم و محافظ  تعیین می کند.

شما عزیزان می توانید متر لیزری توسن را با بهترین کیفیت از خانه ابزار توسن خریداری کنید.

مشاهده و خرید تراز لیزری توسن