گریس پمپ توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 3 نتیجه

گریس پمپ توسن

گریس پمپ دستی توسن

گریس پمپ توسن ابزاری است که جهت روانکاری و گریس کاری بلبرینگ ها یاتاقان ها و گریس خورها کاربرد دارد. از این وسیله جهت رواکاری و گریس کاری انواع یاتاقان، چرخ دنده ها، بلبرینگ و … در صنایع کشاورزی، ماشین آلات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه های ناشی از تعمیر و نگهداری را  با استفاده از روان کاری می توان  کاهش داد. در واقع گریس خود به تنهایی توانایی کاهش نیروی اصطکاک و جلوگیری از سائیدگی اجزای یاتاقان و محافظت قطعه در مقابل خوردگی را دارد.

گریس پمپ دستی توسن ابزاری کوچک برای  تزریق روانکاری تحت فشار قطعات بلبرینگ ها، یاتاقان، چرخ دنده، تمامی خودروها و دستگاه های صنعتی را دارد.

ساختار گریس پمپ دستی توسن از یک مخزن استوانه ای و یک فنر قدرتمند تحت فشار است و یک اهرم ، که گریس را به نازل خروجی گریس پمپ پمپاژ می کند.

گریس پمپ دستی تفنگی توسن ، برای مکان های کوچک با دسترسی محدود بسیار مناسب است به دلیل ساختاری که دارد به راحتی می توان برای فضای کوچک از آن استفاده کرد و همین امر موجب راحتی کار می شود محدوده فشار کاری در این نوع دستگاه بین 150 تا 220 بار می باشد.

گریس پمپ های دستی به جهت هدایت گریس به نقطه مورد نظر دارای یک شلنگ با طول مشخص می باشند.

 

کاربرد گیریس پمپ توسن

 

  1. روانکاری در تجهیزات دوار (الکتروموتورها، پمپ ها، کمپرسورها، فن ها و غیره)
  2. آسانسور، بالابر و جرثقیل ها
  3. خطوط تولید و نوارهای نقاله و زنجیرها
  4. وسایل ورزشی، دوچرخه، موتور سیکلت و وسایل نقلیه
  5. تجهیزات و ماشین آلات راه سازی، صنعتی، کشاورزی و ساختمانی
  6. روانکاری بلبرینگ ها، یاتاقان ها، چرخ دنده ها و گیربکس ها
  7. قفل ها، اتصالات و لولای درها
  8. عایق در باتری ها

قیمت گیریس پمپ توسن

 

قیمت گیریس پمپ توسن را با توجه به کاربرد مصرفی شما و نوع دستگاه متفاوت است شما می توانید برای خرید گیریس پمپ توسن و استعلام قیمت با ما در ار تباط باشید.

 

مشاهده و خرید اتو لوله توسن