بتن کن توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 6 نتیجه

بتن کن توسن

خرید دریل بتن کن توسن

دریل بتن کن توسن یکی از ابزار های برقی توسن حرفه ای است که  دارای سیستم مته و قلم گیر، پیشرفته ای هستند که می‌ توان همانند چکش تخریب توسن  آنها استفاده کرد.

دریل بتن کن ها  هم قابل استفاده برای تخریب های خیلی سبک هستند و هم با استفاده از دریل برای سوراخکاری در بتن، سنگ و آجر استفاده می شوند. دریل بتن کن با ظرفیت های گوناگون برای سوراخکاری و کنده کاری بتن و دیوار کاربرد دارد این دستگاه می‌تواند با ایجاد حرکت چکشی امکان کار با مواد سخت را برای شما فراهم ‌کند. از کاربردهای بتن کن می‌توان به سوراخ کردن بتن، چوب و فلزات و همچنین انجام پروژه‌های تخریبی سبک اشاره کرد.

انواع دریل بتن کن توسن

بتن کن چهار شیار

دریل بتن کن چهار شیار از مته و قلم هایی به قطر 26 میلیمتر استفاده می‌شود که در تخریب های کم و محدود کاربرد دارد. قلم های به کار رفته در این نوع بتن ها نسبت به بتن کن های 5 شیار سبک تر و نازک تر هستند. از کاربرد های این بتن کن ها می توان  حالت سوراخکاری در مصالحی مانند بتن، سیمان، آجر و گچ استفاده می‌شوند و در تخریب نیز برای خرد کردن قطعات کوچک مثل آجر و موزائیک و قطعات بتن با قطر کم استفاده می‌گردد.

بتن کن های 4 شیار با وجود وزن کمی که دارند، از قدرت سوراخ کاری بالاتری نسبت به دریل های چکشی برخوردار می باشند.

بتن کن پنج شیار

همان طور که متوجه شده‌اید این نوع بتن کن های دارای قلم و مته های با قطری بیش از 32 میلیمتر هستند و از وزن سنگین تری نسبت به بتن کن های 4 شیار برخوردارند. از این نوع دستگا ه ها برای تخریب های قوی استفاده می‌شود. دستگاه های بتن کن پنج شیار این توانایی را دارند که در حین تخریب و حفاری ضربه های بسیار قدرتمند و قوی  را به محل تخریب وارد کنند.

دریل بتن کن های توسن بسته به وزن و توان های مختلف در سه حالت دریل – دریل چکشی – تخریب هستند .

حالت دریل : دراین حالت مانند یک دریل عمل کرده  می‌توان از دستگاه به عنوان یک دریل معمولی استفاده کرد وروی مواد نرم‌تر مانند چوب استفاده می‌شود.

حالت دریل چکشی:

در حالت دریل‌ کاری با ضربه، چکش همزمان به صورت چرخشی و انتقالی حرکت می‌کند. این حالت برای مواد سخت‌تر استفاده می‌شود.

حالت چکشی تخریب

در این حالت هیچ حرکت چرخشی وجود ندارد و دریل بتن کن، به یک پتک سنگ‌ شکن تبدیل می‌شود.

 قیمت بتن کن توسن

قیمت بتن کن توسن به عواملی همچون کیفیت محصول ، توان ، کارایی ، وزن دستگاه ، مشخصات فنی و …. بستگی دارد. شما عزیزان می توانین با مشاوره از کارشناسان خانه ابزار توسن راهنمایی مناسبی در جهت انتخاب محصول مناسب خود داشته باشید.