پروفیل بر توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 3 نتیجه

پروفیل بر توسن

خرید اره پروفیل بر توسن

اره پروفیل بر توسن یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای صنعتی است که برای برش انواع پروفیل استفاده می‌شود و انواع مختلفی دارد. محصول مورد نظر برای برش انواع فلزها در ابعاد مختلف کاربرد دارد و بیشترین مصرف آن در کارگاه‌های فلزکاری، آهنگ‌بری، در و پنجره‌سازی و… است. این دستگاه دارای یک موتور قدرتمند است که به صفحه برش نیرو وارد می‌کند و آن را به حرکت در می‌آورد و صفحه برش می‌تواند برش فلز را شروع کند. پروفیل بر دارای یک دسته ارگونومیک است که کار را برای شما راحت‌تر می‌کند.

قیمت پروفیل بر توسن

از جمله عواملی ک بر قیمت پروفیل بر توسن تاثیر می گذارد توان و قدرت دستگاه است که ان را به مدل صعتی و نیمه صنعتی تبدیل می کند.

توان موتور و عمق برش این محصول در مقابل نمونه‌های نیمه‌صنعتی بیشتر است و به همین دلیل در صنایع بزرگ استفاده می‌شود. محصول مورد نظر دارای بخش‌های مهم موتور، بازوی محرک، دیسک برش و گیره نگهدارنده است. شما می‌توانید اره را در زوایای مختلف تنظیم کنید و با روشن کردن موتور و حرکت دادن بازو، فلز را برش بزنید.

از طرفی این محصول دارای دور موتور مختلف است که از کمترین به بیشترین شامل صفر تا چهار هزار است و هرچقدر که دور موتور بیشتر شود، قدرت برش نیز افزایش می‌یابد و امکان برش پروفیل‌های سنگین فراهم می‌شود.

 

مشاهده بکس بادی توسن