مینی فرز توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 18 نتیجه

مینی فرز توسن

مینی فرز توسن

مینی فرز توسن ساخته شده با بهترین متریال است که نوید کیفیت و طول عمر این دستگاه ها را می دهد علاوه بر کیفیت، قیمت آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. سرعت و کارایی بالا همراه با قدرت مناسب محصولات منجر شده تا برای مصارف آهنگری، خانگی، عمومی و صنعتی بسیار پرکاربرد باشند.

ابعاد کوچک سنگ فرزهای توسن به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید از آن در هر کجا که می خواهید استفاده کنید زیرا کم حجم بودن دستگاه در مواقع لزوم به باریک ترین شیار ها نفوذ می کند و از نظر لذت بخش بودن کار با آنها آسان تر از سنگ فرز توسن است.

از بهترین ویژگی های منحصر به فرد مینی سنگ های توسن استفاده از دسته های ضد لرزش و ارگونومیک است که می تواند در هر دو سمت بدنه دستگاه متصل شود و از میزان انتقال لرزش به دست در هنگام کار جلوگیری کند.

ذکر این نکته بسیار مهم است که نباید به طور مداوم از مینی فرزها استفاده شود، زیرا این امر باعث خرابی یا سوخت موتور دستگاه می شود.

وجود شیار هایی برای جریان هوا به موتور به منظور خنک نگه داشتن آن و شیار هایی که در جلو بدنه دستگاه که باد گرم موتور را خارج می کند که همه این ها از وجود سیستم تهویه ای هوشمند خبر می دهد که در درون مینی فرز توسن طراحی و بکار گرفته شده است و باعث افزایش عمر دستگاه می شود.

 

قیمت مینی فرز توسن

قیمت مینی فرز توسن به عواملی مانند وزن دستگاه ، ولتاژ ، سرعت ، توان و کیفیت بستگی دارد. برای کنترل بهتر قیمت، بهتر است ابتدا نیازهای اولیه خود را بسنجید و سپس به دنبال تنظیمات های اضافی روی دستگاه باشید. در این صورت می توانید قیمت را تحت کنترل داشته باشید.

برای مشاوره و ارسال رایگان مینی فرز های توسن می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. مینی فرز های توسن ساخت کشور چین بوده و یکسال گارانتی ابزار یراق توسن را دارا می باشد.

مشاهده و استعلام قیمت متر لیزری توسن