سنگ فرز توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

سنگ فرز توسن

خرید سنگ فرز توسن

فرز بزرگ توسن یکی از پر مصرف ترین ابزارآلات برقی توسن است که دارای کاربرد های گوناگون در صنایع مختلف است . یکی از کاربرد های اصلی فرز توسن ، برشکاری بر روی فلز، چوب، سنگ و بقیه مصالح است. انرژی لازم برای سنگ فرز توسن برق است.

انواع سنگ فرز توسن

سنگ فرز آهنگری توسن

فرز آهنگری همان‌طور که از نامش مشخص است، برای برش قطعات مختلف فلزی و آهنی و همچنین سنباده کاری آن‌ها استفاده می‌شود.چرخش فرزهای آهنگری بین 8000 تا 8500 دور در دقیقه است.

سنگ فرز سنگبری توسن

از دستگاه فرز سنگبری توسن برای برش سنگ و گرانیت استفاده می شود و این ابزار در کارخانه های سنگ، ساختمان سازی، نماسازی و بازسازی کاربرد دارد. از سنگ فرز برای برش سنگ، پلاستیک و کاشی استفاده می شود.. فرز سنگبری دارای قدرت بالایی است و از آن برای برش های عمیق در سطوح بزرگ و سخت تر استفاده می شود.

از ویژگی های فرز سنگبری توسن قطر سنگ آن است که برابر با 230 میلی متر و میزان سرعت چرخش آن در حدود 6000 و 6500 دور در دقیقه می باشد. بعضی از دستگاه های فرز سنگبری سیستم محافظت در برابر اضافه بار دارند که باعث محافظت دستگاه هنگام کار سنگین می شود و از آسیب رسیدن به آن محافظت می کند. همچنین بعضی از فرزهای سنگبری دارای دسته کمکی و یا قابلیت نصب شدن به جارو برقی دارند تا از پخش شدن گرد و خاک و آلودگی های حاصل از استفاده از سنگبری جلوگیری کند.

همین طور در مواقعی ک فضای مورد نیاز کوچک است و نیاز به توان بالای دستگاه نمی باشد می توان از مینی فرز توسن استفاده کرد.

قیمت سنگ فرز توسن

قیمت سنگ فرز توسن را عواملی چون توان دستگاه لوازم جانبی و اندازه و نوع دستگاه بستگی دارد.

برای مشاوره و استعلام قیمت می توانین با کارشناسان ما در تماس باشید.ب