اره زنجیری توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش یک نتیجه

اره زنجیری توسن

خرید اره زنجیری توسن

اره زنجیری توسن از جمله ابزار های باغبانی این شرکت است که در مدل های برقی و بنزینی موجود است.

از کاربرد اره های زنجیری ، می‌توان به کارگیری آن‌ها را در نجاری، باغبانی، هرس کردن انواع درختان، زدن سرشاخه‌ها، بریدن تنه درختان، کاربرد در آتش نشانی و مجسمه سازی و… اشاره کرد.

اره های زنجیری به طور معمول، از یک موتور و نوعی زنجیر ریز و دندانه دار، ساخته شده‌اند که حول یک ورق فلزی، به نام ساطور می‌چرخند.

اره‌های زنجیری یا اره‌برقی، گزینه مناسبی برای برش چوب‌های قطور هستند که به‌سرعت و با صرف انرژی کم، کار برش را برای شما انجام می‌دهند. اره زنجیری توسن، یک همراه پرقدرت دربرش‌ تنه‌ها و لایه‌های قطور چوب است.

 

اره زنجیری بنزینی توسن

اره زنجیری بنزینی توسن همان طور که از نامش پیداست سوخت مورد نیاز این دستگاه بنزین است و از متداول ترین انواع اره های زنجیری است.

موتور اره های زنجیری بنزینی از جمله پرقدرت‌ترین نوع اره‌های زنجیری به شمار می‌روند و سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر انواع اره ها دارند. اما این  بسیار سنگین‌تر از دیگر اره‌های زنجیری هستند و صدا و لرزش بیشتری نیز ایجاد می‌کنند و هم‌چنین نیاز به سرویس و نگهداری از آن‌ها نیز بیشتر است.

این دستگاه‌ها باید با روغن‌های مختلف روغن‌کاری شوند و به موقع، نسبت به تعویض سوخت و فیلتر هوای آن‌ها اقدام شود.

اره رنجیری برقی توسن

اره زنجیری برقی، از یک موتور دو زمانه و برقی، تشکیل شده است که به وسیله آن، نیروی گشتاور موتور توسط کاربر این محصول، قابل کنترل شدن است. موتور این دستگاه‌ها با استفاده از یک کایل و یا سیم، به برق متصل می‌شود.

اره زنجیری برقی به دلیل کاربرد سیم در تولید آن‌ها، قدرت حرکتی بسیار پایینی دارد به همین علت نمی‌توان این تجهیزات را به راحتی و در هر مکانی، مورد استفاده قرار داد. توان موتور اره زنجیری برقی پایین تر از انواع بنزینی است و از آن ها در کار های محدود و سبک تر استفاده می شود .

برای مشاوره و خرید انواع اره های زنجیری توسن از خانه ابزار توسن با گارانتی یکساله شرکت توسن می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید.

قیمت انواع زنجیری توسن

قیمت انواع اره زنجیری توسن به عواملی مانند نوع سوخت ، اندازه تیغه و توان موتور بستگی دارد.