تراز لیزری توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 9 نتیجه

تراز لیزری توسن

قیمت تراز لیزری توسن

از تراز لیزری توسن درعملیات ساختمانی و عمرانی برای تراز نمودن، ایجاد شیب دلخواه و عمود کردن سطوح مختلف استفاده می شود. دلیل استفاده از این ابزار، جلوگیری از خطا می باشد چرا که این وسیله طوری طراحی و ساخته شده است که در صد خطای بسیار کم و دقت بسیار بالایی در مقایسه با روش های قدیمی دارد.

خط تراز با استفاده از نشاگر لیزری در راستای خط قائم و افق x y تراز اتوماتیک و خودکار را انجام می دهد . نور لیزر پس از این که از دستگاه تراز لیزری خارج می شود به شکل دو خط عمود است که یکی به شکل افقی و دیگری در راستای عمودی قرار دارد که یک زاویه قائم 90 درجه را ایجاد می کند . دو خط عمود با یکدیگر و با خط افق 3 نقطه شاقولی ایجاد می شود و نقطه چهارم در پایین تراز لیزری تشکیل می شود .

قیمت تراز لیزری توسن را می توان بسته به نوع تراز امکانات درجه کلاس و مشخصات فنی آن تعیین کرد. شما می توانید برای خرید انواع تراز لیزری توسن از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

انواع تراز لیزری توسن

ساده ترین نوع تراز لیزری توسن، تراز لیزری دو خط است که با زاویه 180 درجه نسبت به قرار گیری دستگاه و با دو خط عمود برهم افقی و عمودی کار تراز کردن را انجام می دهد و در بسیاری از کارها این نوع تراز بکار گرفته میشود. از جمله کارهایی که نیاز به تر‌از‌ ‌لیز‌ری دارند در ساختمان سازی و دکوراسیون است. به عنوان مثال برای نصب پنجره های یک ساختمان می‌توان از تراز ‌لیزری استفاده نمود تا تمام پنجره ها در یک راستا قرار گیرند و هم تر‌از با یکدیگر باشند و یا برای نصب کابینت آشپزخانه نیز می‌توان از این مدل تراز استفاده نمود تا کلیه کابینت ها در یک راستا بوده و هم تراز هم باشند.
علاوه بر تراز های دو خط 180 درجه تراز های سه خط نیز وجود دارند که ممکن است یک یا تمام خط های لیزر تراز آنها محیط 360 درجه را نیز پوشش دهند و در واقع نور لیزر تراز روی تمام دیوار ها و سطوح قابل مشاهده باشد. استفاده از تراز های 360 درجه این امکان را بوجود می آورد تا بدون نیاز به جابجا کردن دستگاه تر‌از بتوان تمام نقاط یک اتاق زیر پوشش نور لیزر قرار بگیرد.

تراز لیزری توسن در مدل های نور سبز ، نور قرمز ، با درجه های مختلف 180 درجه ، 360 درجه ، دو خط و سه خط و همین طور با سه پایه و دو بعدی یا سه بعدی ساخته شده است و هر کدام بنابر کاربرد های مختلفی که دارند قیمت گذاری شده است . شما عزیزان می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ما بهترین تراز لیزری ای که مناسب شما است را انتخاب کنید.

مشاهده متر لیزری توسن