چکش تخریب توسن

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 8 نتیجه

چکش تخریب توسن

خرید چکش تخریب توسن

چکش تخریب توسن یا همان پیکور توسن یکی دیگر از ابزار برقی توسن می باشد که بسیار پر مصرف در صنایع مختلف می باشد. از کاربرد های چکش تخریب از بین بردن و تخریب سطوح سخت مانند بتنی و سیمانی و برای کارهای عمرانی و ساختمانی و ساخت و ساز است . این ابزار برقی به دلیل قدرت تخریب بالایی که دارد می تواند عملیات سوراخکاری بی عیب و نقصی را برای شما انجام دهد این ابزار از یک دسته فلزی بلند و بدنه سنگین تشکیل شده است. این ابزار برقی به دلیل قدرت تخریب بالایی که دارد می تواند عملیات سوراخکاری بی عیب و نقصی را برای شما انجام دهد.

قیمت چکش تخریب توسن

اولین مسئله ای که برای خرید و قیمت چکش تخریب تاثیر گدار است توان موتور این دستگاه است که هر چه بالاتر باشد قدرت بیشتری هم دارد. معمولا چکش تخریب اگر برای بخش‌های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود. دومین مسئله برای قیمت گداری این دستگاه وزن این دستگاه است. وزن کم آن هنگام استفاده از دستگاه فرد را خسته نمی کند و به راحتی می تواند از این وسیله برای تخریب سقف استفاده کند. برای ایجاد چنین ویژگی در چکش تخریب از گیربکس آلومینیومی استفاده می شود.

برای خرید این دستگاه مهم صنعتی، پیشنهاد می شود محصولی با کیفیت پیدا کنید و اولین قدم در انتخاب آن، یافتن سازنده ای مطمئن است. شما عزیزان می توانید جهت خرید چکش تخریب توسن با گارانتی این شرکت از خانه ابزار توسن اقدام فرمایید و کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

مشاهده بتن کن توسن 

معرفی چکش تخریب 5 تا 7 کیلویی توسن